Претходна понуда

58% попуст на МИЕЊЕ, ФЕНИРАЊЕ И АМПУЛА SELECTIVE AVOCADO SHOT во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 600ден. за само 249ден.

    • Вредност 600ден.
    • Попуст 59%
    • Заштеди 351ден.
  • Распродадено

Добивате

* МИЕЊЕ

* ПРАВО ФЕНИРАЊЕ

* АМПУЛА SELECTIVE AVOCADO SHOT


Имајте прекрасна фенирана коса, свилена и мазна со интензивен сјај и чувствувајте се самоуверено и женствено!

Услови

* Фризерско студио ЕЛИТ МАРИ на нова локација на улица „Питу Гули“ бр. 130

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време:
Понеделник - Сабота од 11:00 до 19:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:071/231-112
Моб.:078/311-899

Опис

АМПУЛА SELECTIVE AVOCADO SHOT
Хидратантен и заштитен серум за супер потхранување без плакнење Спречува сувост и дехидрација на косата, а заштитува и длабоко ја хидрира, Идеален за секојдневна употреба за сите видови на коса.Фризерско студио Елит Мари на Facebook!


58% попуст на МИЕЊЕ, ФЕНИРАЊЕ И АМПУЛА SELECTIVE AVOCADO SHOT во фризерско студио ЕЛИТ МАРИ во вредност од 600ден. за само 249ден.

Компанија : Фризерско Студио Елит Мари

Адреса : Ул. Питу Гули бр. 130

Град : Охрид

http://goo.gl/v2DTu