Претходна понуда

58% попуст на МИЕЊЕ, ТРЕТМАН ЗА КОСА, ШИШАЊЕ, ФЕНИРАЊЕ ИЛИ ПЕГЛАЊЕ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 1200ден. за само 499ден.

    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 58%
    • Заштеди 701ден.
  • Распродадено

Добивате

* МИЕЊЕ
* ТРЕТМАН ЗА КОСА „STAMIKER LINE“
* ШИШАЊЕ
* ФЕНИРАЊЕ, ПЕГЛАЊЕ ИЛИ ВИТКАЊЕ

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Вторник од 11:00 до 17:00, Среда - Сабота од 11:00 до 18:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.: 075/756-200

Опис

Кератински третман со матични клетки, длабоко ја регенерира и репарира целата структура на косата и ја прави свилена на допир.

Alexandra Hair Studio на Facebook!


58% попуст на МИЕЊЕ, ТРЕТМАН ЗА КОСА, ШИШАЊЕ, ФЕНИРАЊЕ ИЛИ ПЕГЛАЊЕ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 1200ден. за само 499ден.

Компанија : Alexandra Hair Studio

Адреса : Бул. Туристичка бр. 61

Град : Охрид

http://fb.me/AlexandraHairStudioo