Претходна понуда

40% ПОПУСТ НА НАДГРАДБА НА СВИЛЕНИ ТРЕПКИ ВО ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 2000ДЕН. ЗА САМО 1199ДЕН.

    • Вредност 2000ден.
    • Попуст 40%
    • Заштеди 801ден.
  • Распродадено

Добивате

* Долготрајна надградба на свилени трепки.

* Метод - трепка по трепка.

* Заводлив, дефиниран и густ изглед на вашите трепки.

* Корекција се прави на три недели

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 20:00, Сабота од 12:00 до 17:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.:075/575-465

Опис

Привлечете го вниманието со совршениот изглед на вашите очи, а тоа ќе го постигнете само со прекрасните свилени трепки кои ќе направат вашите очи да изгледаат неверојатно убаво софистицирано и заводливо.


40% ПОПУСТ НА НАДГРАДБА НА СВИЛЕНИ ТРЕПКИ ВО ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 2000ДЕН. ЗА САМО 1199ДЕН.

Компанија : Purity Beauty Center

Адреса : Партизанска 76в

Град : Охрид

https://purity.com.mk/