Претходна понуда

BLACK FRIDAY! 40% ПОПУСТ НА НИЈАНСИРАЊЕ + ШИШАЊЕ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 3500ДЕН. ЗА САМО 2099ДЕН.

    • Вредност 3500ден.
    • Попуст 40%
    • Заштеди 1401ден.
  • Распродадено

Добивате

* НИЈАНСИРАЊЕ + ШИШАЊЕ + ТРЕТМАНСКА АМПУЛА ЗА ЗАШТИТА ОД ОСВЕТЛУВАЊЕ

* ПОБРЗАЈТЕ! "BLACK FRIDAY" АКЦИЈА СО ОГРАНИЧЕН БРОЈ НА КУПОНИ, НЕ ПРОПУШТАЈТЕ!!!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Вторник од 11:00 до 17:00, Среда - Сабота од 11:00 до 18:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.: 075/756-200

* КУПОНИТЕ МОЖЕ ДА СЕ ИСКОРИСТАТ ЗАКЛУЧНО СО 04.12.2021Г.

Опис

Сакате нешто да промените во изгледот на вашата коса, ви здодееја вашата боја, имате желба за вистинска промена која сите ќе ја приметат? Освежете го вашиот изглед на ефектен и оригинален начин, нијансирајте ја вашата коса вопрекрасни нијанси кој ќе направат вашата коса да биде интересна, привлечна и заводлива, а со тоа и вашиот целосен изгле

Alexandra Hair Studio на Facebook!


BLACK FRIDAY! 40% ПОПУСТ НА НИЈАНСИРАЊЕ + ШИШАЊЕ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 3500ДЕН. ЗА САМО 2099ДЕН.

Компанија : Alexandra Hair Studio

Адреса : Бул. Туристичка бр. 61

Град : Охрид

http://fb.me/AlexandraHairStudioo