Претходна понуда

50% попуст на ПЕЧЕНО ПРАСЕ во ресторан ОРФЕЈ во вредност од 6000ден. за 2999ден.

    • Вредност 6000ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 3001ден.
  • Распродадено

Добивате

* ~15kg ПЕЧЕНО ПРАСЕ

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Купоните важат за во ресторан ОРФЕЈ (не важи за носење)

* Купоните може да се купуваат и да се искористат до 15.01.2012 година

* Задолжителна е предходна резервација на тел. 046/250-005

Опис

Нашето мото е „Добрата храна ги говори сите јазици !!!“.

Повелете во ресторан ОРФЕЈ кој нуди услуги за групи, подготовка на храна за носење и испорака, послужна услуга, специјалитети, појадок, ручек и вечера, кафе и пијалоци.

Ресторан Орфеј - Охрид на Facebook!


50% попуст на ПЕЧЕНО ПРАСЕ во ресторан ОРФЕЈ во вредност од 6000ден. за 2999ден.

Компанија : Ресторан ОРФЕЈ

Адреса : ул. Партизанска - Охридати цц1 Охрид

Град : Охрид

http://goo.gl/UNSpD