Претходна понуда

18% ПОПУСТ НА ПАКЕТ 10 АНТИЦЕЛУЛИТНИ МАСАЖИ ВО НОВООТВОРЕНИОТ САЛОН ЗА УБАВИНА „NANNA“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 4000ДЕН. ЗА САМО 3300ДЕН.

    • Вредност 4000ден.
    • Попуст 18%
    • Заштеди 700ден.
  • Распродадено

Добивате

* ПАКЕТ 10 АНТИЦЕЛУЛИТНИ МАСАЖИ (10 X 30 МИН.) СО ГЕЛ НА БАЗА НА ЦИМЕТ ЗА МАЗНА И ЗДРАВА КОЖА

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Задолжителна е претходна резервација на термин

* Телефон за контакт:070-537-026

Опис

Помогнете му на вашето тело да изгледа совршено убаво! Дозволете си Антицелулитни масажи кои ефикасно ќе ве ослободат од вишокот масни наслаги и целулитот, ќе ја зголемат циркулацијата на телото и ќе ја измазнат вашата кожа.Компанија : Салон за убавина „NANNA“

Адреса : Ул. 7-ми Ноември бр. 138 - Крст-џамија

Град : Охрид

https://kelepur.com/