Претходна понуда

14% ПОПУСТ НА ПАКЕТ 10 BODY SCRUB/PILING МАСАЖА ЗА ТЕЛО ВО НОВООТВОРЕНИОТ САЛОН ЗА УБАВИНА „NANNA“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 5000ДЕН. ЗА САМО 4300ДЕН.

    • Вредност 5000ден.
    • Попуст 14%
    • Заштеди 700ден.
  • Распродадено

Добивате

* ПАКЕТ 10 BODY SCRUB/PILING МАСАЖА ЗА ТЕЛО

* ПИЛИНГ ЗА ЧИСТЕЊЕ И ИЗМАЗНУВАЊЕ НА КОЖАТА + МАСАЖА

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Задолжителна е претходна резервација на термин

* Телефон за контакт:070-537-026

Опис

Ексфолијацијата на телото ја подобрува циркулацијата и тонусот на кожата, ги елиминира токсичните честички и бактериите, го изедначува тенот и ги отстранува трагите на пигментација и боење, оставајќи ја кожата мека и хидриранаКомпанија : Салон за убавина „NANNA“

Адреса : Ул. 7-ми Ноември бр. 138 - Крст-џамија

Град : Охрид

https://kelepur.com/