Претходна понуда

13% ПОПУСТ НА ПАКЕТ 10 BODY WRAPPING ВО НОВООТВОРЕНИОТ САЛОН ЗА УБАВИНА „NANNA“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 4000ДЕН. ЗА САМО 3500ДЕН.

    • Вредност 4000ден.
    • Попуст 13%
    • Заштеди 500ден.
  • Распродадено

Добивате

* ПАКЕТ 10 BODY WRAPPING ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА ОБЕМОТ И МАЗНА КОЖА СО ТЕРМО АКТИВЕН СЕРУМ

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Задолжителна е претходна резервација на термин

* Телефон за контакт:070-537-026

Опис

Помогнете му на вашето тело да изгледа совршено убаво! Дозволете си Антицелулитни третмани кои ефикасно ќе ве ослободат од вишокот масни наслаги и целулитот, ќе ја зголемат циркулацијата на телото и ќе ја измазнат вашата кожа.Компанија : Салон за убавина „NANNA“

Адреса : Ул. 7-ми Ноември бр. 138 - Крст-џамија

Град : Охрид

https://kelepur.com/