Претходна понуда

56% попуст на пакет 10 фенирања во салон за убавина Silhouette во вредност од 2500ден. за само 1099ден.

    • Вредност 2500ден.
    • Попуст 56%
    • Заштеди 1401ден.
  • Распродадено

Добивате

* Пакет од 10 фенирања (10x250ден.)

* Имајте убава и средена коса секој ден!

Услови

* Можете да купите неограничен број на купони

* Пред посета на салонот задолжително е да закажете на тел. 046/257-789

* Понудата трае до 29.04.2012. Купоните можат да се искористат до 12.05.2012

Опис

Убавата, средена коса ќе ве направи стално привлечни. Дозволете си го тоа на себе и искористете ја оваа понуда од kelepur.mk и салон за убавина Silhouette!

Silhouette
Од големата палета на третмани коишто ви ги нуди Silhouette,можете да направите избор на третмани кои ќе ги добивате паралелно, со што значително ќе заштедите на време, а ќе добиете на убавина.

Нашиот стручен персонал е тука да ве посоветува доколку не сте сигурни кој третман најмногу би ви одговарал вас или на вашиот партнер, кој исто така можете да го донесете со себе, затоа што Silhouette нуди третмани и за мажи.

Silhouette е тука да го оствари вашиот сон, да ве направи жената којашто посакувате да бидете и од насмевката на вашето лице да зрачи самодовербата што само беспрекорната убавина може да и ја овозможи на една жена.

Silhouette Охрид на Facebook!


56% попуст на пакет 10 фенирања во салон за убавина Silhouette во вредност од 2500ден. за само 1099ден.

Компанија : Silhouette

Адреса : Бул. "Туристичка" бб

Град : Охрид

http://silhouette.com.mk