Претходна понуда

77% попуст на СУПЕР ПАКЕТ 12 ТРЕТМАНИ за тело во салон за убавина CLEOPATRA во вредност од 4400ден. за само 999ден.

    • Вредност 4400ден.
    • Попуст 77%
    • Заштеди 3401ден.
  • Распродадено

Добивате

* Пакет 12 третмани за тело:

** 4 x Body Wrapping
** 4 x Микро масажер
** 4 x Антицелулитни масажи

Со купување на 3 купони од оваа понуда добивате еден гратис купон на лице место.

Никогаш полесно и поедноставно до тело кое го посакувате!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Понудата трае до 04.11.2012. Купоните можат да се искористат до 17.11.2012

* Работно време: Понеделник - Сабота од 09:00 до 21:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:046/611-555

Опис

Body wrapping е метод со кој телото се завиткува со специјална фолија при што природните состојки навлегуваат длабоко во кожата и со тоа се отстранува целулитот и се подобрува целосниот изглед на кожата.

Антицелулитната масажа е најефикасен метод за борба против целулитот. Таа има за цел да ја израмни „портокаловата“ кожа на телото, која е проблем скоро на секоја жена.

Микро масажерот е третман кој овозможува зголемена циркулација истовремено отстранување на масните наслаги, се отстранува длабинскиот целулит.

Салон за убавина Cleopatra

Не пропуштајте да го посетите салонот за убавина Cleopatra и да се уверите во сите услуги кои ги нуди во служба и грижа за вашата убавина!

Салонот за убавина Cleopatra ви нуди:
Третмани за слабеење, третмани за лице, финска сауна, сите видови арома масажи, маникир, педикир, депилација и сите видови фризерски услуги.

Салон за убавина CLEOPATRA на Facebook!


77% попуст на СУПЕР ПАКЕТ 12 ТРЕТМАНИ за тело во салон за убавина CLEOPATRA во вредност од 4400ден. за само 999ден.

Компанија : Салон за убавина Cleopatra

Адреса : Бул. Туристичка бр. 69

Град : Охрид

https://bit.ly/3m2JYa4