Претходна понуда

НОВА екстра понуда за совршено тело! 77% попуст на ПАКЕТ 12 ТРЕТМАНИ за тело во салон за убавина CLEOPATRA во вредност од 4400ден. за само 999ден.

    • Вредност 4400ден.
    • Попуст 77%
    • Заштеди 3401ден.
  • Распродадено

Добивате

* Пакет 12 третмани за тело:

** 4 x Алго пакување
** 4 x Електро стимулации
** 4 x Антицелулитни масажи

Салонот за убавина Cleopatra повторно ве изненадува со извонредни третмани за тело со моќен ефект и прекрасни резултати за беспрекорна фигура.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Понудата трае до 18.11.2012. Купоните можат да се искористат до 01.12.2012

* Работно време: Понеделник - Сабота од 09:00 до 21:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:046/611-555

Опис

Алго пакување е третман со морски алги кој се користи за прочистување на телото, како и за намалување на проблемите со масните наслаги.

Електор-стимулации е третман кој предизвикува мускулни контракции и на тој принцип се топат масните наслаги околу мускулот.

Антицелулитната масажа е најефикасен метод за борба против целулитот. Таа има за цел да ја израмни „портокаловата“ кожа на телото, која е проблем скоро на секоја жена.

Салон за убавина Cleopatra

Не пропуштајте да го посетите салонот за убавина Cleopatra и да се уверите во сите услуги кои ги нуди во служба и грижа за вашата убавина!

Салонот за убавина Cleopatra ви нуди:
Третмани за слабеење, третмани за лице, финска сауна, сите видови арома масажи, маникир, педикир, депилација и сите видови фризерски услуги.

Салон за убавина CLEOPATRA на Facebook!


НОВА екстра понуда за совршено тело! 77% попуст на ПАКЕТ 12 ТРЕТМАНИ за тело во салон за убавина CLEOPATRA во вредност од 4400ден. за само 999ден.

Компанија : Салон за убавина Cleopatra

Адреса : Бул. Туристичка бр. 69

Град : Охрид

https://bit.ly/3m2JYa4