Претходна понуда

50% попуст пакет 3 изнајмувања на тениските терени на ТК ОХРИД во вредност од 750ден. за само 375ден.

    • Вредност 750ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 375ден.
  • Распродадено

Добивате

* Пакет 3 изнајмувања на тениските терени на ТК ОХРИД

* Три пати по еден час


Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони за себе и за пријатели

* Купоните може да се купуваат до 10.06.2012 година, а да се искористат до 24.06.2012 година

* Задолжително е претходно резервирање на секој од термините на телефон 070/336-355

* Купоните ќе можете да ги искористите во периодот од понеделник до петок од 10:00 до 20:00 часот и сабота и недела од 14:00 до 20:00 часот

Опис

Рекреирајте се, дружете се и уживајте играјќи тенис!

Искористете ја оваа вистинска можност да играте тенис три термини за цена пониска за 50% од стандардната овозможена од kelepur.mk и ТК-„ОХРИД“.

Белиот спорт е вистинско уживање и ова е ексклузивна можност и вие да се испробате во оваа извонредна спортска игра на терените на ТК ОХРИД кои се наоѓаат на СЦ „Билјанини извори“Компанија : ТК „ОХРИД“ - Охрид

Адреса : СЦ „Билјанини извори“ тениски игралишта Охрид

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk