Претходна понуда

55% попуст на пакет 5 МЕДИЦИНСКИ МАСАЖИ во салонот за масажа ЗЛАТНИ РАЦЕ во вредност од 1100ден. за само 499ден.

    • Вредност 1100ден.
    • Попуст 55%
    • Заштеди 601ден.
  • Распродадено

Добивате

* Пакет 5 медицински масажи

* Времетраење на 1 масажа(третман) е 20 мин.

* Медицинската масажа ве ослободува од тензијата, ги намалува болките, ја подобруваа циркулацијата и ја враќаа виталната снага на телото.


Услови

* Можете да купите неограничен број на купони за себе или како подарок.

* Пред посета на салонот задолжително е да закажете на
Моб. 070/966-342, 077/758-540

* Понудата трае до 04.11.2012. Купоните можат да се искористат до 17.11.2012

* Работно време од Понеделник до Сабота од 10:00 до 19:00

Опис

Ако сте уморни...исцрпени...ако ве боли грбот, вратот, рацете, нозете единствено решение за вас е МАСАЖА, која ќе ви ја врати рамнотежата на телото и духот.

Со медицинската масажа на болното место се враќа еластичноста и силата на мускулите, а со самото тоа и се подобрува циркулацијата на крвта на телото. Кажете и збогум на болката...


55% попуст на пакет 5 МЕДИЦИНСКИ МАСАЖИ во салонот за масажа ЗЛАТНИ РАЦЕ во вредност од 1100ден. за само 499ден.

Компанија : Салон за масажа Златни Раце

Адреса : Бул. „Туристичка“ Мини базар Гранит на спрат Наспроти О.У Глигор Прличев

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk