Претходна понуда

47% ПОПУСТ НА ПАКЕТ 5 МАСАЖИ ЗА ЛИЦЕ СО „GUA SHA“ КАМЕН И ПРИРОДНИ МАСЛА ВО СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА ВО ВРЕДНОСТ ОД 1500ДЕН. ЗА САМО 800ДЕН.

    • Вредност 1500ден.
    • Попуст 47%
    • Заштеди 700ден.
  • Распродадено

Добивате

* ПАКЕТ 5 МАСАЖИ ЗА ЛИЦЕ СО „GUA SHA“ КАМЕН И ПРИРОДНИ МАСЛА

ВРЕМЕТРАЕЊЕ НА ЕДНА МАСАЖА Е 20 МИН.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните можат да се искористат до 01.04.2022г.

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 17:00, Сабота од 10:00 до 15:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:078/255-233

Опис

Тајната на убавото лице се состои од постојана нега и грижа за него. Живееме во стресно време и тоа се одразува на изгледот на вашата кожа. Масажата на лицето и деколтето, ќе направи да се чувствувате опуштено, ќе ги измазни борите, ќе го врати тонусот на мускулите и еластичноста и виталноста на вашата кожа, а вие ќе имате блескаво сјајно лице и затегната кожа без бори.

Студио за нега и убавина Ксантика ви нуди:
Третмани за лице, масажи за тело и лице, вертикален турбо солариум, надградба на нокти, маникир, педикир, свилени трепки (classic и Hybrid), Lash Lift, Brow Lamination, фарбање на веѓи.

СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА НА FACEBOOK

СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА НА INSTAGRAM


47% ПОПУСТ НА ПАКЕТ 5 МАСАЖИ ЗА ЛИЦЕ СО „GUA SHA“ КАМЕН И ПРИРОДНИ МАСЛА ВО СТУДИО ЗА НЕГА И УБАВИНА КСАНТИКА ВО ВРЕДНОСТ ОД 1500ДЕН. ЗА САМО 800ДЕН.

Компанија : Студио за нега и убавина Ксантика

Адреса : Т. Ц. АМАМ II Спрат

Град : Охрид

https://fb.me/ksantika.ohrid.9