Претходна понуда

56% попуст на пакет педикир и надградба на трепки во козметичко студио „For You“ во вредност од 1600ден. за само 699ден.

    • Вредност 1600ден.
    • Попуст 56%
    • Заштеди 901ден.
  • Распродадено

Добивате

* Пакет за разубавување:

** Педикир
** Надградба на трепки


Прекрасни и неодоливи трепки кои ќе ги истакнат вашите очи и нежни стапала со кои вашите нозе ќе изгледаат уште поубаво.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните може да се купуваат и да се искористат до 26.05.2012 година

* Работно време:
Пон.– Пет. 11:00 - 18:00
Сабота 11:00 – 16:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:070/717-494
Тел.:046/254-977

Опис

Очите се огледало на душата, а заводливите очи со убави долги трепки ќе го привлечат вниманието на секого.

Средените стапала се одраз на уредна и привлечна жена. Ако сакате да бидете задоволни од самите себе и неодоливи за спротивниот пол, секогаш имајте уредни нозе.

Со оваа одлична понуда имате пакет услуги педикир и надградба на трепки по неверојатна цена!Компанија : For You

Адреса : Бул. „Туристичка“ Мини базар Гранит на спрат Наспроти О.У Глигор Прличев

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk