Претходна понуда

68% попуст на пакет 10 третмани за тело (5 МИКРОКОМПЈУТЕР и 5 АНТИЦЕЛУЛИТНИ МАСАЖИ) во салонот за убавина Silhouette во вредност од 3750ден. за само 1199ден.

    • Вредност 3750ден.
    • Попуст 68%
    • Заштеди 2551ден.
  • Распродадено

Добивате

* Пакет од 10 третмани

* 5 МИКРОКОМПЈУТЕР

* 5 АНТИЦЕЛУЛИТНИ МАСАЖИ

* Измазнете ја вашата кожа, кажете им збогум на масните наслаги и целулитот!

Услови

* Можете да купите неограничен број на купони

* Пред посета на салонот задолжително е да закажете на тел. 046/257-789

* Понудата трае до 20.05.2012. Купоните можат да се искористат до 02.06.2012

Опис

Микрокомпјутер
Третманот за слабеење со Микрокомпјутер се состои од четири функции во еден третман со кој се постигнува брзо зголемување на циркулацијата, отстранување на масните наслаги, длабинско разбивање на целулитот и лифтинг. Резултатот е брзо намалување на обемот и топење на масните наслаги.

Антицелулитната масажа
Антицелулитната масажа е најбитен елемент во борбата против целулитот. Таа има за цел да ја израмни „портокаловата“ кожа на телото, која е проблем скоро на секоја жена.
Антицелулитната масажа ја стимулира циркулацијата, го забрзува метаболизмот, го јакне тонусот на кожата и ја забрзува елиминацијата на токсините и масните ќелии во критичните подрачја.

Silhouette
Од големата палета на третмани кои што ви ги нуди Silhouette, можете да направите избор на третмани кои ќе ги добивате паралелно, со што значително ќе заштедите на време, а ќе добиете на убавина.

Нашиот стручен персонал е тука да ве посоветува доколку не сте сигурни кој третман најмногу би ви одговарал вас или на вашиот партнер, кој исто така можете да го донесете со себе, затоа што Silhouette нуди третмани и за мажи.

Silhouette е тука да го оствари вашиот сон, да ве направи жената која што посакувате да бидете и од насмевката на вашето лице да зрачи самодовербата што само беспрекорната убавина може да и ја овозможи на една жена.

Silhouette Охрид на Facebook!


68% попуст на пакет 10 третмани за тело (5 МИКРОКОМПЈУТЕР и 5 АНТИЦЕЛУЛИТНИ МАСАЖИ) во салонот за убавина Silhouette во вредност од 3750ден. за само 1199ден.

Компанија : Silhouette

Адреса : Бул. "Туристичка" бб

Град : Охрид

http://silhouette.com.mk