Претходна понуда

55% попуст на специјалитетот Панга Филе во Francese сос во LEONARDO PIZZA во вредност од 500ден. за само 225ден.

    • Вредност 500ден.
    • Попуст 55%
    • Заштеди 275ден.
  • Распродадено

Добивате

* Риба панга филе во Francese сос и Фетучини

* Не морате да бидете на море за да уживате во вкусот на морската храна! Исклучителна можност да ја пробате оваа вкусна, лесна, здрава морска риба и да уживате.
Не пропуштајте!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Понудата трае до 03.06.2012. Купоните можат да се искористат до 10.06.2012

* Купонот важи за во Leonardo Pizza (не важи за носење)

* Работно време секој ден од 10:00 до 00:00

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

Опис

За сите љубители на морската храна, единствена можност во Leonardo Pizza да го вкусите светскиот специјалитет Панга Филе во Francese сос по неверојатна цена.

Leonardo Pizza на Facebook!


55% попуст на специјалитетот Панга Филе во Francese сос во LEONARDO PIZZA во вредност од 500ден. за само 225ден.

Компанија : Pizza Leonardo

Адреса : Ул. Цар Самоил бр.33

Град : Охрид

http://goo.gl/o0DZq