Претходна понуда

36% попуст на 30 МИНУТНА ПАРЦИЈАЛНА МАСАЖА во салон за убавина CLEOPATRA во вредност од 700ден. за само 449ден.

    • Вредност 700ден.
    • Попуст 36%
    • Заштеди 251ден.
  • Распродадено

Добивате

* 30 МИНУТНА МАСАЖА НА ГРБ

* Со купување на ЕДЕН КУПОН добивате 30 минутна масажа на грб

* Со купување на ДВА КУПОНИ добивате можност користење на RELAX МАСАЖА во времетраење од 55 МИНУТИ на цело тело.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Сабота од 10:00 до 17:00

* Задолжителна е претходна резервација на Тел.:046/611-555

Опис

Масажата е најлесниот начин да ги опуштите вашите затегнати мускули, да го релаксирате вашето тело, да ја зголемите циркулацијата на крвта и протокот на позитивната енергија.

Не пропуштајте ја оваа понуда од kelepur.mk и салон за убавина Cleopatra, направите нешто за себе, дозволете си себе си масажа која ќе ве релаксира и ќе ви помогне да го надминете стресот.

Салон за убавина Cleopatra

Не пропуштајте да го посетите салонот за убавина Cleopatra и да се уверите во сите услуги кои ги нуди во служба и грижа за вашата убавина!

Салонот за убавина Cleopatra ви нуди:
Третмани за слабеење, третмани за лице, финска сауна, сите видови арома масажи, маникир, педикир, депилација и сите видови фризерски услуги.

Салон за убавина CLEOPATRA на Facebook!


36% попуст на 30 МИНУТНА ПАРЦИЈАЛНА МАСАЖА во салон за убавина CLEOPATRA во вредност од 700ден. за само 449ден.

Компанија : Салон за убавина Cleopatra

Адреса : Бул. Туристичка бр. 69

Град : Охрид

https://bit.ly/3m2JYa4