Претходна понуда

50% попуст на пастрмка на ОХРИДСКИ начин во Хотел „ГАРДЕН“ во вредност од 500ден. за само 249ден.

    • Вредност 500ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 251ден.
  • Распродадено

Добивате

* Речна пастрмка (~350гр.) полнета со ОХРИДСКИ ФИЛ

* Прилог ЧИПС - подготвен по сопствена рецепта на Хотел „ГАРДЕН“

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони за себе и за пријатели

* Понудата важи за во ресторанот (не важи за „носење“)

* Купоните се продаваат до 15.07.2012 и може да се искористат заклучно со 20.07.2012година

* Работно време секој ден од 07:00 до 00:00 часот

* Задолжителна е предходна резервација на телефон 046/260-261

Опис

Ресторанот на хотел Гарден ќе ги задоволи вкусовите на големите гурмани, но и за најпребирливите гости, вештите готвачи приготвуваат највкусни и многу бројни специјалитети од домашната и интернационална кујна.

Во склоп на хотел “Гарден“ функционира ресторан со капацитет од 80 седишта . Ресторанот е идеално катче во пријатен амбиент да уживате во музиката која пред Вас ќе ја свират познатите охридски чалгии и да ги вкусувате специјалитетите на домашната и интернационална кујна, сето тоа зачинето со најдоброто македонско вино.

Терасата на Хотел Гарден е место за појадок, ручек или вечера, пространата со 150 седишта, сместена во дворниот простор од хотелот. Уживајте и во голтката кафе, опиени од мирисот на убавото цвеќе, надополнети со раскошниот поглед кон езерското синило.

Хотел Гарден на Facebook!


50% попуст на пастрмка на ОХРИДСКИ начин во Хотел „ГАРДЕН“ во вредност од 500ден. за само 249ден.

Компанија : Хотел „ГАРДЕН“

Адреса : Кеј Маршал Тито бб Охрид

Град : Охрид

http://www.hotelgarden.com.mk