Претходна понуда

50% попуст на педикир во Beauty Center EXCLUSIVE во вредност од 600ден. за само 299ден.

    • Вредност 600ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 301ден.
  • Распродадено

Добивате

* Педикир

* Неодоливи нозе за безпрекорен изглед.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Понудата трае до 10.06.2012. Купоните можат да се искористат до 23.06.2012

* Работно време: Понеделник - Сабота од 09:00 до 21:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:046/266-565
Моб.:077/902-599

Опис

Средените стапала се одраз на уредна и привлечна жена. Ако сакате да бидете задоволни од самите себе и неодоливи за спротивниот пол, секогаш имајте уредни нозе.Компанија : Beauty center Exclusive

Адреса : Ул. Даме Груев бр.30

Град : Охрид

http://goo.gl/LgzXa