Претходна понуда

50% попуст на ПЕДИКИР И ГЕЛ-ЛАК ВО ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1200ДЕН. ЗА САМО 599ДЕН.

    • Вредност 1200ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 601ден.
  • Распродадено

Добивате

* Педикир и гел-лак.

Подарете им на стапалата педикир третман, негувајте ги, нека бидат мазни и нежни, а вие самоуверени.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Петок од 10:00 до 20:00, Сабота од 12:00 до 17:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.:075/575-465

Опис

Искористете ја оваа можност од kelepur.mk и ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“, посветите повеќе внимание на вашите стапала, негувајте ги естетски и хигиенски, дозволете си педикир третман и измазнете ја грубата кожа на вашите стапала за тие да бидат нежни и мазни!


50% попуст на ПЕДИКИР И ГЕЛ-ЛАК ВО ЦЕНТАР ЗА УБАВИНА „PURITY“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1200ДЕН. ЗА САМО 599ДЕН.

Компанија : Purity Beauty Center

Адреса : Партизанска 76в

Град : Охрид

https://purity.com.mk/