Претходна понуда

Летно разубавување на вашите стапала! 50% попуст на педикир во козметичко студио „For You“ во вредност од 600ден. за само 299ден.

    • Вредност 600ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 301ден.
  • Распродадено

Добивате

* Педикир

Подарете им на стапалата третман каков што го заслужуваат

Услови

* Можете да купите неограничен број на купони

* Понудата трае до 22.07.2012, а купоните можете да ги искористите до 31.07.2012

* Работно време:
Пон.– Пет. 11:00 - 18:00
Сабота 11:00 – 16:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Моб.:070/717-494
Тел.:046/254-977

Опис

Средените стапала се одраз на уредна и привлечна жена. Ако сакате да бидете задоволни од самите себе и неодоливи за спротивниот пол, секогаш имајте уредни нозе.Компанија : For You

Адреса : Бул. „Туристичка“ Мини базар Гранит на спрат Наспроти О.У Глигор Прличев

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk