Претходна понуда

50% ПОПУСТ НА ПЕРСОНАЛИЗИРАН ПОДАРОК ДЕКОРАЦИЈА ВО ВРЕДНОСТ ОД 600ДЕН. ЗА САМО 300ДЕН.

    • Вредност 600ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 300ден.
  • Распродадено

Добивате

* ПЕРСОНАЛИЗИРАН ПОДАРОК ДЕКОРАЦИЈА

Услови

* Секој може да купи неограничен број купони
* Бесплатна достава во охрид
* Можност за достава и до останатите градови во Македонија.
* Доставата надвор од Охрид не е вклучена во цената и изнесува 100 ден.
* За достава испратете го кодот од купонот заедно со вашите лични информации: име, презиме, адреса и број за контакт на info@kelepur.mk
* Телефон за контакт: 078/362-466

Опис

Ви нудиме единствена можност да учествувате во креирањето на ваш оригинален подарок.

Дајте им на вашите подароци личен печат. Креирајте подарок кој ќе е дизајниран и изработен, само за личноста за којашто тој е наменет.

Избор на типови персонализирани подароци за различни пригоди: Роденден, крштевка, Деца и Бебиња, Венчавка, Нов Дом , Матура и Дипломирање, Пензионирање...Компанија : Персонализирани Подароци

Адреса : Охрид

Град : Охрид

http://bit.ly/31ximNH