Претходна понуда

50% ПОПУСТ НА ПЕРСОНАЛИЗИРАН ПОДАРОК ШИШЕ ВИНО СО ПОРАКА ИЛИ СЛИКА ПО ИЗБОР И ДЕКОРАЦИЈА ОД ЧОКОЛАТЦА И ВЕШТАЧКО ЦВЕЌЕ ВО ВРЕДНОСТ ОД 1000ДЕН. ЗА САМО 500ДЕН.

    • Вредност 1000ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 500ден.
  • Распродадено

Добивате

* ПЕРСОНАЛИЗИРАН ПОДАРОК ШИШЕ ВИНО СО ПОРАКА ИЛИ СЛИКА ПО ИЗБОР И ДЕКОРАЦИЈА ОД ЧОКОЛАТЦА И ВЕШТАЧКО ЦВЕЌЕ

Услови

* Секој може да купи неограничен број купони
* Бесплатна достава во охрид
* Можност за достава и до останатите градови во Македонија.
* Доставата надвор од Охрид не е вклучена во цената и изнесува 100 ден.
* За достава испратете го кодот од купонот заедно со вашите лични информации: име, презиме, адреса и број за контакт на info@kelepur.mk
* Телефон за контакт: 078/362-466
* НАПОМЕНА: ЗАБРАНЕТО Е ПРОДАЖБА НА АЛКОХОЛ НА МАЛОЛЕТНИ ЛИЦА

Опис

Ви нудиме единствена можност да учествувате во креирањето на ваш оригинален подарок.

Дајте им на вашите подароци личен печат. Креирајте подарок кој ќе е дизајниран и изработен, само за личноста за којашто тој е наменет.

Избор на типови персонализирани подароци за различни пригоди: Роденден, крштевка, Деца и Бебиња, Венчавка, Нов Дом , Матура и Дипломирање, Пензионирање...Компанија : Персонализирани Подароци

Адреса : Охрид

Град : Охрид

http://bit.ly/31ximNH