Претходна понуда

50% ПОПУСТ НА ГОЛЕМА ПИЦА КАПРИЧИОЗА ВО ПИЦА БАР „INSTINCT“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 260ДЕН. ЗА САМО 130ДЕН.

    • Вредност 260ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 130ден.
  • Распродадено

Добивате

* ГОЛЕМА ПИЦА КАПРИЧИОЗА

Не пропуштајте! Посетете го ПИЦА БАР „INSTINCT, вкусете неодоливо вкусна пица КАПРИЧИОЗА и уживајте во извонредно богатиот вкус.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните се продаваат и може да се искористат заклучно со 30.09.2020 година

* Купонот важи за во Пица Бар „Instinct“ (не важи за носење)

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

Опис

Во срцето на Охрид, на самиот плоштад ве чека пријатно изненадување! Посетете го ПИЦА БАР „INSTINCT, задоволете го вашиот апетит со извонредно вкусна пица КАПРИЧИОЗА и претворете го вашиот ручек или вечера во сласно уживање!


50% ПОПУСТ НА ГОЛЕМА ПИЦА КАПРИЧИОЗА ВО ПИЦА БАР „INSTINCT“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 260ДЕН. ЗА САМО 130ДЕН.

Компанија : Пица Бар „Instinct“

Адреса : Градски Плоштад

Град : Охрид

https://www.kelepur.com/