Претходна понуда

Капричиоза на плажа! 51% попуст на ПИЦА КАПРИЧИОЗА на плажа ЛАГАДИН 10 во вредност од 200ден. за само 99ден.

    • Вредност 200ден.
    • Попуст 51%
    • Заштеди 101ден.
  • Распродадено

Добивате

* Пица капричиоза

На плажата додека сончевите зраци ве галат, ништо повеќе нема да ви годи од вкусна пица капричиоза, Уживајте!

Услови

* Купоните не може да се користа на денот на купувањето, туку од следниот ден по купувањето се до крајот на понудата. пример: купи денес, користи од утре се до 29.07.2012

* Можете да купите неограничен број купони

* Купоните може да се купуваат до 28.07.2012 година, а да се искористат до 29.07.2012 година

* Работно време секој ден од 09:00 до 19:00

Опис

Надополнете го вашето летно задоволство на Плажа Лагадин 10. Сонце, плажа, пријатна музика, а за вашиот изгладнет стомак убава пица Капричиоза која никогаш на била повкусна од како сега!

Уживајте во прекрасното опкружување и вкусот на неодоливата пица Капричиоза!Компанија : Плажа Лагадин 10

Адреса : Населба Лагадин

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk