Претходна понуда

50% попуст на голема пица La Piazza + десерт палачинка со крем и плазма во Pizza Cafe La Piazza во вредност од 290ден. за само 145ден.

    • Вредност 290ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 145ден.
  • Распродадено

Добивате

* Голема пица La Piazza (вредност 220ден.) специјалитетот на куќата по избор со:

** Доматно пире, кашкавал, кулен, сланина, печурки, маслинки, павлака, оригано

или со

** Доматно пире, кашкавал, пилешка салама, суџук, печурки, маслинки, павлака, оригано

* Десерт палачинка со крем и плазма (вредност 70ден.)

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Понудата трае до 29.04.2012. Купоните можат да се искористат до 06.05.2012

* Купонот важи за во пицерија (не важи за носење)

* Работно време 10-24ч,
Петок и Сабота 10-01ч

* Задолжителна е претходна резервација на
моб.:078/850-700

Опис

Посетете ја Pizza Cafe La Piazza и вкусете го специјалитетот на куќата пица „La Piazza“ и после вкусната пица засладете се со палачинка со крем и плазма.

Pizza Cafe La Piazza на Facebook!


50% попуст на голема пица La Piazza + десерт палачинка со крем и плазма во Pizza Cafe La Piazza во вредност од 290ден. за само 145ден.

Компанија : Pizza Cafe La Piazza

Адреса : Ул.Петар Чауле бр.38

Град : Охрид

http://goo.gl/RBC4a