Претходна понуда

50% попуст на ПИЦА СО ВРАТ + HEINEKEN во Пица-Бар „БУРЕ Градиште“ во вредност од 310ден. за само 155ден.

    • Вредност 310ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 155ден.
  • Распродадено

Добивате

* ПИЦА СО ВРАТ

* Пиво HEINEKEN 0,33л

За миговите на плажа да бидат уште поубави, освежете се со пиво HEINEKEN предружено со вкусна пица со врат и уживајте!

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони за себе и за пријатели

* Купоните се продаваат и може да се искористат до 29.07.2012година

* Работно време од 12:00 до 21:00

Опис

Кој што еднаш ја посетил плажата Градиште, сигурно посакал пак да се врати. Во овој единствен амбиент на најубавата плажа со кристално чиста вода и поглед кон целото езеро е пица-бар „Буре“ кој ви ја нуди атрактивната понуда ова лето: ПИЦА СО ВРАТ + HEINEKEN.

Имајте ја таа привилегија да уживате во овај неповторлив амбиент, дружете се, и уживајте во оваа вкусна комбинација.Компанија : Пица-бар „БУРЕ Градиште“

Адреса : Авто-КАМП „ГРАДИШТЕ“ - Охрид

Град : Охрид

http://kelepur.mk