Претходна понуда

50% ПОПУСТ НА ПИЛЕШКО СО ТОПЕНО СИРЕЊЕ ВО ПИЦА БАР „INSTINCT“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 330ДЕН. ЗА САМО 165ДЕН.

    • Вредност 330ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 165ден.
  • Распродадено

Добивате

* ПИЛЕШКО СО ТОПЕНО СИРЕЊЕ

Не пропуштајте! Посетете го Пица Бар „Instinct“, вкусете неодоливо вкусно пилешко со топено сирење и уживајте!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните се продаваат и може да се искористат заклучно со 28.06.2020 година

* Купонот важи за во Пица Бар „Instinct“ (не важи за носење)

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

Опис

Во срцето на Охрид, на самиот плоштад ве чека пријатно изненадување! Посетете го ПИЦА БАР „INSTINCT“, задоволете го вашиот апетит со извонредно вкусно пилешко во фурна со кашкавал и претворете го вашиот ручек или вечера во сласно уживање!


50% ПОПУСТ НА ПИЛЕШКО СО ТОПЕНО СИРЕЊЕ ВО ПИЦА БАР „INSTINCT“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 330ДЕН. ЗА САМО 165ДЕН.

Компанија : Пица Бар „Instinct“

Адреса : Градски Плоштад

Град : Охрид

https://www.kelepur.com/