Претходна понуда

50% попуст на ПИЛЕШКО ВО СОС ОД ПЕЧУРКИ во ресторан „DE LAGO“ во вредност од 220ден. за само 109ден.

    • Вредност 220ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 111ден.
  • Распродадено

Добивате

* Пилешко месо (250гр.) во бел сос од печурки

Ресторан „De Lago“ повторно ве изненадува со уште една неверојатна понуда, извонредно вкусен оброк пилешко во сос од печурки, по неверојатна цена!

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони за себе и за пријатели

* Купоните може да се купуваат и користат до 04.11.2012 година

* Работно време секој ден од 09:00 до 00:00

* Понудата важи за во ресторанот (не важи за „носење“)

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

Опис

За вашиот ручек или вечера не пропуштајте да го пробате овој вкусен оброк, пилешко во сос од печурки, прекрасен спој за гурманско уживање!

Хотел DE LAGO на Facebook!


50% попуст на ПИЛЕШКО ВО СОС ОД ПЕЧУРКИ во ресторан „DE LAGO“ во вредност од 220ден. за само 109ден.

Компанија : DE LAGO

Адреса : Ул.Цар Самоил 16

Град : Охрид

http://hoteldelago.com