Претходна понуда

50% ПОПУСТ НА ПОХОВАНА ДАСКА ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА ВО ПИЦА БАР „INSTINCT“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 680ДЕН. ЗА САМО 340ДЕН.

    • Вредност 680ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 340ден.
  • Распродадено

Добивате

* ПОХОВАНА ДАСКА ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА:
Похован кромид, пилешки прсти, ноисети, похован кашкавал, поховани зденки, поховани маслинки, сос


Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните се продаваат и може да се искористат заклучно со 28.07.2020 година

* Купонот важи за во Пица Бар „Instinct“ (не важи за носење)

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

Опис

Не пропуштајте! Посетете го ПИЦА БАР „INSTINCT каде ве чека право гурманско уживање, БОГАТА ПОХОВАНА ДАСКА која ќе го задоволи вкусот на сите гурмани.


50% ПОПУСТ НА ПОХОВАНА ДАСКА ЗА ЧЕТИРИ ЛИЦА ВО ПИЦА БАР „INSTINCT“ ВО ВРЕДНОСТ ОД 680ДЕН. ЗА САМО 340ДЕН.

Компанија : Пица Бар „Instinct“

Адреса : Градски Плоштад

Град : Охрид

https://www.kelepur.com/