Претходна понуда

Совршен почеток на вашиот ден! 51% попуст на ОМЛЕТ + КАФЕ во ресторан ВИА САКРА во вредност од 200ден. за само 99ден.

    • Вредност 200ден.
    • Попуст 51%
    • Заштеди 101ден.
  • Распродадено

Добивате

* Омлет по избор обичен или комбиниран со шунка, зеленчук, кашкавал

* Кафе по избор Еспресо, Макијато или Нескафе

Задоволете го вашиот апетит со овој совршен појадок и уживајте!

Услови

* Купоните можете да ги искористите секој ден од 10:00 до 14:00 без претходна резервација

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купоните може да се купуваат и користат до 29.07.2012 година

* Купонот важи за во пица ресторан Виа Сакра (не важи за носење)

Опис

Започнете го денот во „ВИА САКРА“ со идеален појадок и миризливо кафе и препуштете се на прекрасниот амбиент.

Пица ресторан ВИА САКРА
На кратка пијачка при прошетка, на лесна ужина или на комплетен оброк од нашето мени, добредојдени сте и ќе уживате во прекрасниот поглед кон црквата Св. Софија.

Ако пак имате некакви посебни гастрономски желби, или сакате да дизајнирате свое сопствено мени, ние сме секако расположени да одговориме на вашите барања.Во секој случај ви гарантираме дека ќе бидете пријатно изненадени.

Пица ресторан Виа Сакра на Facebook!


Совршен почеток на вашиот ден! 51% попуст на ОМЛЕТ + КАФЕ во ресторан ВИА САКРА во вредност од 200ден. за само 99ден.

Компанија : Виа Сакра

Адреса : Илинденска 36 Кај црквата „Св. Софија“

Град : Охрид

http://viasacra.mk