Претходна понуда

50% попуст на порција благи палачинки КОЗА НОСТРА во пицерија COSA NOSTRA во вредност од 150ден. за само 75ден.

    • Вредност 150ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 75ден.
  • Распродадено

Добивате

* Порција благи палачинки КОЗА НОСТРА: 2 палачинки, агро крем, банана, хопла, чоколаден прелив

* Одлична можност да ги вкусите богатите палачинки „Коза Ностра“ и да уживате во единствениот вкус.

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Купоните важат за во пицерија COSA NOSTRA (не важи за носење)

* Купоните можат да се искористат до 27.05.2012 година

* Работно време секој ден од 10:00 до 00:00

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

Опис

Во срцето на Охрид, во автентичната атмосфера на пицерија COSA NOSTRA ве чека пријатно изненадување! Пробајте ги богатите „Коза Ностра“ слатки палачинки и уживајте во незаборавниот вкус.


50% попуст на порција благи палачинки КОЗА НОСТРА во пицерија COSA NOSTRA во вредност од 150ден. за само 75ден.

Компанија : Пицерија Коза Ностра

Адреса : Ул. Коста Абраш бр.50

Град : Охрид

http://www.cosanostra.mk