Претходна понуда

ПОРЦИЈА ПАСТРМКА, КОМПИР САЛАТА, ЛЕБ, МАКАЛО, 0,25Л. НАЛИВНО ВИНО И ДЕСЕРТ ВО РИБЕН РЕСТОРАН ЕЗЕРСКИ РАЈ РАДОЖДА ЗА САМО 349ДЕН.

  • Топ понуда!

  • Распродадено

Добивате

* ПОРЦИЈА ПАСТРМКА
* КОМПИР САЛАТА
* ЛЕБ, МАКАЛО
* 0,25Л. ВИНО
* ДЕСЕРТ ( тулумба и баклава)

Услови

* Во ресторанот се применуваат сите мерки и препораки за заштита и превенција од корона вирусот.

* Задолжителна е претходна резервација на моб: 078/514-169

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за "носење")

Опис

Посетете ја Радожда! во ова прекрасно живописно место на крајбрежјето на охридското езеро задолжително посетете го Рибен Ресторан Езерски Рај во кој ќе бидете домаќински и гурмански послужени.Компанија : Рибен Ресторан Езерски Рај

Адреса : с. Радожда

Град : Струга

http://fb.me/ezerski.ezerskiraj