Претходна понуда

НЕОДОЛИВА ПОНУДА ВО РИБЕН РЕСТОРАН ЕЗЕРСКИ РАЈ РАДОЖДА! АПЕРИТИВ ПО ИЗБОР, СЕЗОНСКА САЛАТА, ПОРЦИЈА МАВРОВСКА ПАСТРМКА, КОМПИР САЛАТА, ЛЕБ, МАКАЛО, ЧАША ВИНО И ДЕСЕРТ ЗА САМО 700ДЕН.

  • Топ понуда!

  • Распродадено

Добивате

* АПЕРИТИВ ПО ИЗБОР: ЖОЛТА РАКИЈА, МАСТИКА ИЛИ УЗО
* СЕЗОНСКА САЛАТА
* ПОРЦИЈА МАВРОВСКА ПАСТРМКА
* КОМПИР САЛАТА, ЛИМОН
* ЛЕБ, МАКАЛО
* ЧАША НАЛИВНО БЕЛО ВИНО
* ДЕСЕРТ

Услови

* Задолжителна е претходна резервација на моб: 078/514-169

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за "носење")

Опис

Посетете ја Радожда! во ова прекрасно живописно место на крајбрежјето на охридското езеро задолжително посетете го Рибен Ресторан Езерски Рај во кој ќе бидете домаќински и гурмански послужени.Компанија : Рибен Ресторан Езерски Рај

Адреса : с. Радожда

Град : Струга

http://fb.me/ezerski.ezerskiraj