Претходна понуда

50% попуст на порција по избор: СВИНСКИ РАЖНИЧ или ПИЛЕШКИ УВИЈАЧ во ресторан ПАНДОНОС во вредност од 250ден. за само 125ден.

    • Вредност 250ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 125ден.
  • Распродадено

Добивате

* Порција по избор:

** Свински ражнич или
** Пилешки увијач


Убав, вкусен и богат оброк! Ресторан Пандонос ви нуди единствена можност да изберете Свински ражнич или Пилешки увијач по избор и гурмански да се најадете.

Услови

* Задолжителна е претходна резервација на Тел.:046/266-942

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за носење)

* Купоните може да се купуваат и користат до 19.08.2012 година

* Работно време секој ден од 09:00 до 00:00 часот

Опис

Ресторан Пандонос

Во срцето на стариот Охрид, веднаш над Античкиот театар сместен е ресторанот Пандонос. Овој угостителски објект е уникатен спој на атрактивна локација, прекрасен автентичен амбиент и единствен поглед.

Во ресторанот Пандонос имате можност да вкусите од бројните македонски гурмански специјалитети и се опивате со блажените надалеку познати македонски вина. Во “Пандонос“ за Вас работи љубезниот персонал кој посакува срдечно добре дојде за секој гостин.

Ресторан Пандонос на Facebook!


50% попуст на порција по избор: СВИНСКИ РАЖНИЧ или ПИЛЕШКИ УВИЈАЧ во ресторан ПАНДОНОС во вредност од 250ден. за само 125ден.

Компанија : Ресторан Пандонос

Адреса : Улица Браќа Миладиновци бр. 14

Град : Охрид

http://restaurantpandonos.com.mk