Претходна понуда

50% попуст на порција телешки џигер + лепиња на дрва во Гостилница „ЕМ“ (Irish Pub Dublin) во вредност од 150ден. за само 75ден.

    • Вредност 150ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 75ден.
  • Распродадено

Добивате

* Порција телешки џигер (200гр), помфрит, макало со лук во вредност од 130ден.

* Лепиња спремена на дрва во вредност од 20ден.

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони за себе и за пријатели

* Понудата важи за во ресторанот (не важи за „носење“)

* Купоните се продаваат и користат заклучно со 10.06.2012година

* Задолжителна е предходна резервација на телефон 070/707-406

Опис

Гостилница „ЕМ“ повторно ве изненадува! Не пропуштајте го овој вкусен оброк, телешки Џигер со помфрит, макало и лепиња печена на дрво и уживајте во вкусот и пријатната атмосфера.


50% попуст на порција телешки џигер + лепиња на дрва во Гостилница „ЕМ“ (Irish Pub Dublin) во вредност од 150ден. за само 75ден.

Компанија : Гостилница „ЕМ“

Адреса : кеј Маршал Тито бр.53

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk