Претходна понуда

50% попуст на ПОСЕН ОБРОК во ресторан „АНТИКА“ Струга во вредност од 200ден. за само 100ден.

    • Вредност 200ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 100ден.
  • Распродадено

Добивате

* Печурки, Вариво, Ориз, Помфрит

* Лесен, посен и здрав оброк!

За сите оние кој ги почитуваат велигденските пости или се вегетаријанци повелете на посно мени во прекрасниот амбиент на ресторан Антика покрај реката Црн Дрим

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за "носење")

* Работно време 08-24ч,
Петок и Сабота 08-01ч

* Задолжителна е претходна резервација на
тел: 046/783-468

Опис

Поминете пријатни мигови со вашето друштво во единствениот амбиент на ресторан „Антика“ – Струга покрај реката црн Дрим и уживајте во вкусно и посно мени, одлично приготвено и здраво!

Ресторан „Антика“
Во овој ресторан можете да го доловите амбиентот на стара Струга, а од македонските национални специјалитети можете да пробате полнета шницла „Антика“ и плескавица „Антика“ со кајмак, речна пастрмка како и јагула подготвена на струшки начин.

Сето ова приготвено од врвни мајстори со традиција од 40 години.

Ресторан „Антика“ Струга на Facebook!


50% попуст на ПОСЕН ОБРОК во ресторан „АНТИКА“ Струга во вредност од 200ден. за само 100ден.

Компанија : Ресторан Антика

Адреса : Кеј Борис Кидрич 34

Град : Струга

http://goo.gl/g0AFk