Претходна понуда

50% попуст на потпечени шпагети болоњезе во пицерија COSA NOSTRA во вредност од 230ден. за само 115ден.

    • Вредност 230ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 115ден.
  • Распродадено

Добивате

* Потпечени шпагети болоњезе во земјено тавче

* Имајте пријатни мигови уживајќи во ова вкусно задоволство.

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Купоните важат за во пицерија COSA NOSTRA (не важи за носење)

* Купоните можат да се искористат до 27.04.2012 година

* Работно време секој ден од 10:00 до 00:00

* Купоните можете да ги искористите без претходна резервација

Опис

Во срцето на Охрид, во автентичната атмосфера на пицерија COSA NOSTRA ве чека пријатно изненадување! Пробајте ги потпечени шпагети болоњезе подготвени во земјено тавче и уживајте во незаборавниот вкус!


50% попуст на потпечени шпагети болоњезе во пицерија COSA NOSTRA во вредност од 230ден. за само 115ден.

Компанија : Пицерија Коза Ностра

Адреса : Ул. Коста Абраш бр.50

Град : Охрид

http://www.cosanostra.mk