Претходна понуда

❤ СОВРШЕН ПОДАРОК ❤ 50% попуст на ПРИВРЗОК СО ОРИГИНАЛЕН ОХРИДСКИ БИСЕР И СРЕБРЕНО ЛАНЧЕ во АНТИЦА 2 „МИХАЈЛО ФИЛЕВ“ во вредност од 2400ден. за само 1200ден.

    • Вредност 2400ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 1200ден.
  • Распродадено

Добивате

* ПРИВРЗОК СО ОРИГИНАЛЕН ОХРИДСКИ БИСЕР И СРЕБРЕНО ЛАНЧЕ

* Не размислувајте! Кога ви треба подарок за вашите сакани, за себе, за спомен од Охрид, купите безвременски оригинален Охридски бисер.

Услови

* ПОБРЗАЈТЕ! КОЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ.

* Секој може да купи неограничен број купони

* Работно време: Пон. - Саб. од 10:00 до 20:00

* Телефон за контакт: 046/258-703, 070/-691-317

Опис

Оригинален Охридски бисер со сребро, совршена комбинација на префинетост и елеганција, изработена од врвните мајстори на Охридски Бисер „Михајло Филев“ со долга семејна традиција.

Убавиот Охридски бисер во секоја прилика ќе ве направи елегантни, привлечни и ќе го привлечи погледот на секого.

Оригинален Охридски Бисер Филеви на Facebook!


❤ СОВРШЕН ПОДАРОК ❤ 50% попуст на ПРИВРЗОК СО ОРИГИНАЛЕН ОХРИДСКИ БИСЕР И СРЕБРЕНО ЛАНЧЕ во АНТИЦА 2 „МИХАЈЛО ФИЛЕВ“ во вредност од 2400ден. за само 1200ден.

Компанија : Антица 2

Адреса : Ул. Цар Самоил бр.20

Град : Охрид

http://www.ohridpearl.com