Претходна понуда

ПРОМОТИВНА ПОНУДА ВО НОВООТВОРЕНОТО КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „PETIT SALON“! ВРЕДНОСЕН КУПОН ОД 59ДЕН. СО КОИ ДОБИВАТЕ 15% ПОПУСТ НА СИТЕ УСЛУГИ!

    • Вредност 59ден.
  • Распродадено

Добивате

* 15% ПОПУСТ НА СИТЕ УСЛУГИ ВО НОВООТВОРЕНОТО КОЗМЕТИЧКО СТУДИО „PETIT SALON“

Услови

* ЗА ДА ГО ДОБИЕТЕ ПОПУСТОТ ЗАДОЛЖИТЕЛНО Е ДА КУПИТЕ КУПОН

* ЕДЕН КУПОН ВАЖИ ЗА ЕДНО КОРИСТЕЊЕ!

* КУПОНОТ НЕ МОЖЕ ДА СЕ КОМБИНИРА СО ДРУГ КУПОН ИЛИ СО ДРУГИ ПОПУСТИ ИЛИ ПРОМОЦИИ

* КУПОНИТЕ МОЖЕ ДА СЕ КУПУВААТ И ДА СЕ ИСКОРИСТАТ ДО 05.10.2022Г.

* ЗАДОЛЖИТЕЛНА Е ПРЕТХОДНА РЕЗЕРВАЦИЈА НА МОБ.: 077-991-661

Опис

Во четврток, 27 октомври, ќе започне со работа рустикалното козметичко студио „Petit salon“. Како што се подразбира од самото име, тука услугите ќе ги добиете, а притоа ќе се чувствувате како да се наоѓате во Вашата дневна соба. Ве повикуваме без грижа да се препуштите на вештите раце на Кристина Танческа, нашиот сертифициран козметичар, со 12-годишно работно искуство, стекнато во неколку престижни козметички салони во Канбера, Австралија.

Тука ќе можете да ги добиете следните услуги: депилација, lash-lifting, надградба со свилени трепки, како и бојадисување веѓи и трепки.

За подетални информации слободно побарајте не на телефонот 077-991-661Компанија : Petit Salon

Адреса : Ул. „Петар Чауле“ 52 зад поренешното Мецо Форте.

Град : Охрид

https://kelepur.com/