Претходна понуда

ПРОМОТИВНО: Бело вино „ТИКВЕШ“ Alexandria Classic 0.7л + СИРЕЊЕ ВО ФУРНА во Пица-Бар „БУРЕ ГРАДИШТЕ“ за само 300ден.

  • Топ понуда!

  • Распродадено

Добивате

* Сирење во фрурна

* Вино „ТИКВЕШ“ Classic 0.7л. Alexandria


* На 27.07.2012 и 03.08.2012 градис ќе ви свири и пее група „ДЕСПИНА“ од 14:00часот до 18:00часот

* На 05.08.2012 градис ќе ви свири и пее група „БОЕМИ“ од 14:00часот до 18:00часот

Имајте момент за паметење, дружете се, отворете флаша вино и пробајте го вкусното сирење во фурна, неодолива комбинација за уживање.

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони за себе и за пријатели

* Купоните се продаваат до 15.08.2012година, а може да се користат до 25.08.2012година

* Работно време од 12:00 до 21:00 (секој ден)

Опис

Кој што еднаш ја посетил плажата Градиште, сигурно посакал пак да се врати. Во овој единствен амбиент на најубавата плажа со кристално чиста вода и поглед кон целото езеро е пица-бар „Буре“ кој ви ја нуди најатрактивната понуда ова лето: Бело вино „ТИКВЕШ“ Alexandria Classic 0.7л + СИРЕЊЕ ВО ФУРНА.

Имајте ја таа привилегија да уживате во овај неповторлив амбиент, дружете се, и уживајте во оваа вкусна комбинација.Компанија : Пица-бар „БУРЕ Градиште“

Адреса : Авто-КАМП „ГРАДИШТЕ“ - Охрид

Град : Охрид

http://kelepur.mk