Претходна понуда

50% попуст на ПРВА РАТА за КОМПЛЕТНО СНИМАЊЕ И ФОТОГРАФИРАЊЕ во HD резолуција на ВАШАТА СВАДБА од ДЕЛТА ФОТО ОХРИД во вредност од 8450ден. за само 4225ден.

    • Вредност 8450ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 4225ден.
  • Распродадено

Добивате

* Снимање и фотографирање на свадбена свеченост со професионална HD опрема

* Снимање со ДВЕ камери и фотографирање со еден професионален фотоапарат

* Видео материјалот го добивате во HD квалитет на ДВД во 2 примероци и еден BLU RAY

* Добивате 200 фотографии со формат 13x18.

Услови

* Пред купувањето треба да се направи предрезервација (телефонски), по купувањето треба да се направи резервација со кодот од купонот

* Останатите три рати по 8450 денари се плаќаат директно во Делта Фото Охрид.

* Понудата важи за Охрид и Струга, за останатите градови се доплаќа за патни трошоци.

* Купоните можат да се искористат до 31.12.2020

* Работно време: Пон.– Пет. 10:00 - 20:00, Сабота 10:00 – 15:00

* Подетални информации на Моб:078/212-401

Опис

Снимање и фотографирање на свадбена свеченост со професионална HD опрема. Снимање со една камера и фотографирање со еден професионален фотоапарат. Видео материјалот го добивате во HD квалитет на ДВД во 2 примероци и еден BLU RAY. Добивате 200 фотографии со формат 13x18. Потребна е предрезервација за да се резервира термин пред да се купи купон. Останатите три рати по 8450 денари ги плаќате во Делта Фото Охрид. Понудата важи за Охрид и Струга, за останатите градови се доплаќа за патни трошоци.


50% попуст на ПРВА РАТА за КОМПЛЕТНО СНИМАЊЕ И ФОТОГРАФИРАЊЕ во HD резолуција на ВАШАТА СВАДБА од ДЕЛТА ФОТО ОХРИД во вредност од 8450ден. за само 4225ден.

Компанија : ДЕЛТА ФОТО

Адреса : 7-ми Ноември бр.29

Град : Охрид

http://fb.me/Miledelta19/