Претходна понуда

56% попуст на РЕЛАКС МАСАЖА на ЦЕЛО ТЕЛО во салонот за масажа ЗЛАТНИ РАЦЕ во вредност од 800ден. за само 349ден.

    • Вредност 800ден.
    • Попуст 56%
    • Заштеди 451ден.
  • Распродадено

Добивате

* Релакс масажа на цело тело

* Времетраење на масажата 60 мин.

* Релакс масажата ќе ве опушти, ќе го зголеми протокот на крвта и ќе ја врати хармонијата на вашето тело

Услови

* Можете да купите неограничен број на купони за себе или како подарок.

* Пред посета на салонот задолжително е да закажете на
Моб. 070/966-342, 077/758-540

* Понудата трае до 27.05.2012. Купоните можат да се искористат до 10.06.2012

* Работно време од Понеделник до Сабота од 10:00 до 19:00

Опис

Масажа -чувар на вашето здравје. Релакс Масажата е одлична за ублажување на стресот и превенција на болести .Со масажата се подобрува крвотокот, се прочистува организмот од токсините го опушта телото и ја подобрува циркулацијата. Ова е добра можност како да се ослободите од сето ова и да продолжите полни со енергија во новиот ден.


56% попуст на РЕЛАКС МАСАЖА на ЦЕЛО ТЕЛО во салонот за масажа ЗЛАТНИ РАЦЕ во вредност од 800ден. за само 349ден.

Компанија : Салон за масажа Златни Раце

Адреса : Бул. „Туристичка“ Мини базар Гранит на спрат Наспроти О.У Глигор Прличев

Град : Охрид

http://www.kelepur.mk