Претходна понуда

ТОП ЦЕНА! Ретро слушалка „Coco phone“ за само 999 ден. од „Pix Plus“

    • Вредност 1600ден.
    • Попуст 38%
    • Заштеди 601ден.
  • Распродадено

Добивате

* Слушалка за мобилен телефон "Coco Phone" (боја по избор)

* Стандарден приклучок за сите телефони 3.5 mm

Услови

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Понудата трае до 05.08.2012 година, купоните може да се искористат до 12.08.2012 година

* По купувањто, пратете го кодот и домашна адреса на која сакате да ви биде доставена слушалката, на следниов маил: info@kelepur.mk.

* Слушалкте се доставуваат на домашна адреса од страна на kelepur.mk, без надоместок за достава во Охрид и Струга

Опис

Овие слушалки освен што се нов и уникатен производ кој допрва ќе го освои пазарот, и освен што се кул и впечатливи, корисни се и за вашето здравје. Имено, со овие слушалки нема да бидете подложни на штетното зрачење од мобилниот телефон, а секако и нема да останете незабележани.


ТОП ЦЕНА! Ретро слушалка „Coco phone“ за само 999 ден. од „Pix Plus“

Компанија : PIXPLUS

Адреса : Капиштец до ТЦ Беверли Хилс Скопје

Град : Охрид

http://www.pixplus.com.mk