Претходна понуда

40% попуст на ФАРБАЊЕ ЦЕЛА КОСА + ТРЕТМАН „REVLON OROFLUIDO“ ЗА ДОЛГОТРАЈНА БОЈА И КОСА ПОЛНА СО ЖИВОТ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 2500ден. за само 1499ден.

    • Вредност 2500ден.
    • Попуст 40%
    • Заштеди 1001ден.
  • Распродадено

Добивате

* ФАРБАЊЕ ЦЕЛА КОСА + ТРЕТМАН „REVLON OROFLUIDO“ ЗА ДОЛГОТРАЈНА БОЈА И КОСА ПОЛНА СО ЖИВОТ

* Фенирање, пеглање, виткање по желба.

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Работно време: Понеделник - Вторник од 11:00 до 17:00, Среда - Сабота од 11:00 до 18:00

* Задолжителна е претходна резервација на Моб.: 075/756-200

Опис

Фарбање цела коса + третман „Orofluido Revlon“ составен од богата формула дизајнирана на драгоцена мешавина на 3 природни масла (АРГАНОВО, ЦИПЕРУСОВО и ЛЕНЕНО масло) во комбинација со активни состојки кои овозможуваат жива, долготрајна боја.

Совршена, едноставна линија која овозможува заштита, хидратација и обновување на косата, нагласувајќи ја нејзината убавина давајќи и неверојатен сјај и мекост.

Нежен мирис на калибар во комбинација со ванила.

Без парабен!

Alexandra Hair Studio на Facebook!


40% попуст на ФАРБАЊЕ ЦЕЛА КОСА + ТРЕТМАН „REVLON OROFLUIDO“ ЗА ДОЛГОТРАЈНА БОЈА И КОСА ПОЛНА СО ЖИВОТ ВО „ALEXANDRA HAIR STUDIO“ во вредност од 2500ден. за само 1499ден.

Компанија : Alexandra Hair Studio

Адреса : Бул. Туристичка бр. 61

Град : Охрид

http://fb.me/AlexandraHairStudioo