Претходна понуда

РИБНА ДАСКА (РАЖНИЧИ ОД ПЛАШИЦА, БЕЛВИЦА, ПАСТРМКА, КРАП, ЌОФТЕ СО ИКРА) МАКАЛА, КОМПИР, ПОГАЧА + ШИШЕ ВИНО 0,75Л. И ДЕСЕРТ ВО ВИЛА РАДОЖДА - СТРУГА ЗА САМО 1990ДЕН.

  • Топ понуда!

  • Распродадено

Добивате

* РИБНА ДАСКА:
** 1 КИЛОГРАМ ПИКАНТНИ РАЖНИЧИ ОД ПЛАШИЦА
** 600 ГРАМА БЕЛВИЦА
** 600 ГРАМА ПАСТРМКА
** 800 ГРАМА КРАП
** 350 ГРАМА ЌОФТЕ СО ИКРА
* ТРИ ВРСТИ МАКАЛА
* КОМПИР
* ПОГАЧА СО ЛУК И ЗАЧИНИ
* ШИШЕ ВИНО 0,75Л. РОЗЕ, МУСКАТ ИЛИ ВРАНЕЦ
* ДЕСЕРТ

Услови

* Задолжителна е претходна резервација на моб: 070/42-74-74

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Купонот важи за во ресторанот (не важи за "носење")

Опис

Посетете ја Радожда! во ова прекрасно живописно место на крајбрежјето на охридското езеро задолжително посетете ја вила Радожда во која ќе бидете домаќински и гурмански послужени. Одберете го ова прекрасно мени кое е вистинска рајска гозба за љубителите на тазе вкусна риба, одлични традиционални макала, десерт и пијалак и уживајте во неверојатно богато и вкусно мени!Компанија : Вила Радожда

Адреса : с. Радожда

Град : Струга

http://kelepur.mk