Претходна понуда

РОМАНТИЧНА ПОНУДА ЗА ДЕНОТ НА ВЉУБЕНИТЕ ВО ХОТЕЛ ТИНО СВЕТИ СТЕФАН! ИЗБОР ОД 3 МЕНИЈА (ПРЕДЈАДЕЊЕ, ГЛАВНО ЈАДЕЊЕ И ДЕСЕРТ) + КОРИСТЕЊА НА СПА И ЗАТВОРЕН БАЗЕН ЗА ДВАЈЦА ЗА САМО 1900ДЕН.

  • Топ понуда!

  • Распродадено

Добивате

ЗА ДЕНОТ НА ВЉУБЕНИТЕ РОМАНТИЧНА ПОНУДА ЗА ДВАЈЦА ВО ХОТЕЛ ТИНО СВЕТИ СТЕФАН

* ИЗБОР ОД ТРИ МЕНИЈА (ПРЕДЈАДЕЊЕ, ГЛАВНО ЈАДЕЊЕ И ДЕСЕРТ)
* Користење на затворениот базен
* Користење на спа центарот: џакузи, парна бања и сауна.

Не пропуштајте! Поминете прекрасни романтични и незаборавни мигови во идиличната атмосфера на ХОТЕЛ ТИНО СВЕТИ СТЕФАН, уживајте во вкусната храна, удобностите на модерниот СПА ЦЕНТАР и современиот ЗАТВОРЕН БАЗЕН!

Услови

* СОГЛАСНО ЗДРАВСТВЕНИТЕ ПРОТОКОЛИ ЗА ВЛЕЗ ПОТРЕБНО Е ДА ПОСЕДУВАТЕ И ПРИЛОЖИТЕ СЕРТИФИКАТ/ПОТВРДА ЗА ИЗВРШЕНА ИМУНИЗАЦИЈА (ВАКЦИНАЦИЈА) ОД ВИРУСОТ SARS-COV-2, ОДНОСНО ВАКЦИНИРАНИ СО ДВЕ ДОЗИ СО ВАКЦИНА ПРОТИВ КОВИД-19

* ЗАДОЛЖИТЕЛНА Е ПРЕТХОДНА РЕЗЕРВАЦИЈА

* ПОНУДАТА ВАЖИ САМО ЗА 14-ТИ ФЕВРУАРИ 2022 ГОДИНА.

* КОРИСТЕЊЕ НА СПА ЦЕНТАРОТ И БАЗЕНОТ ВО ВРЕМЕТРАЕЊЕ ОД 2 ЧАСА ВО ИНТЕРВАЛ ОД 12 ДО 20 ЧАСОТ СО ЗАДОЛЖИТЕЛНА ПРЕТХОДНА РЕЗЕРВАЦИЈА ЗА ТЕРМИН НА БАЗЕНОТ/СПА ЦЕНТАРОТ.

* ПОНУДАТА ВАЖИ ЗА ХОТЕЛ ТИНО СВЕТИ СТЕФАН

* ЗАДОЛЖИТЕЛНО ПОНЕСЕТЕ СО СЕБЕ ПЕШКИР, СООДВЕТНА ОБЛЕКА ЗА КАПЕЊЕ И ЧИСТИ ОБУВКИ ЗА ВЛАЖЕН ПОД!

* ТЕЛ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА 046/209-340, 046/209-341 ИЛИ 071/352-706

* ПОБРЗАЈТЕ, БРОЈОТ Е ОГРАНИЧЕН!

Опис

Во склоп на прекрасниот амбиент и современиот ентериер хотел ТИНО СВЕТИ СТЕФАН ви нуди вистинска оаза за уживање и релаксација. Посетете го хотел ТИНО СВЕТИ СТЕФАН и заборавете ги секојдневните грижи уживајќи во луксузниот ЗАТВОРЕН БАЗЕН и модерниот СПА ЦЕНТАР и дозволете си вистински моменти за себе!

Хотел ТИНО СВЕТИ СТЕФАН на Facebook!Компанија : Хотел Тино Свети Стефан

Адреса : Населба Свети Стефан

Град : Охрид

http://www.hoteltino-svstefan.com/