Претходна понуда

Магична комбинација за комплетна релаксација! 60% попуст на 30мин. сауна и 60мин. релакс масажа на цело тело во салон за убавина CLEOPATRA во вредност од 1500ден. за само 599ден.

    • Вредност 1500ден.
    • Попуст 60%
    • Заштеди 901ден.
  • Распродадено

Добивате

* 30 минути користење на сауна

* 60 минути РЕЛАКС МАСАЖА на цело тело

Совршена можност за комплетна релаксација!

Услови

* Едно лице може да купи неограничен број купони

* Понудата трае до 18.11.2012. Купоните можат да се искористат до 01.12.2012

* Работно време: Понеделник - Сабота од 09:00 до 21:00

* Задолжителна е претходна резервација на
Тел.:046/611-555

Опис

Дозволете си себе си потполна релаксација, исфрлете ги отровите од вашето тело, одморете ги затегнатите мускули, зголемете ја циркулацијата и уживајте во благодетите на сауната и масажата.

Салон за убавина Cleopatra

Не пропуштајте да го посетите салонот за убавина Cleopatra и да се уверите во сите услуги кои ги нуди во служба и грижа за вашата убавина!

Салонот за убавина Cleopatra ви нуди:
Третмани за слабеење, третмани за лице, финска сауна, сите видови арома масажи, маникир, педикир, депилација и сите видови фризерски услуги.

Салон за убавина CLEOPATRA на Facebook!


Магична комбинација за комплетна релаксација! 60% попуст на 30мин. сауна и 60мин. релакс масажа на цело тело во салон за убавина CLEOPATRA во вредност од 1500ден. за само 599ден.

Компанија : Салон за убавина Cleopatra

Адреса : Бул. Туристичка бр. 69

Град : Охрид

https://bit.ly/3m2JYa4