Претходна понуда

50% попуст на специјалитет СЕЛСКО МЕСО ВО ТИКВА за 4 ОСОБИ во ресторан ОРФЕЈ во вредност од 2000ден. за само 999ден.

    • Вредност 2000ден.
    • Попуст 50%
    • Заштеди 1001ден.
  • Распродадено

Добивате

* Специјалитет СЕЛСКО МЕСО ВО ТИКВА за 4 ОСОБИ - подготвен по единствена рецептура на ресторан „ОРФЕЈ“

* Свежо месо, чадено месо, печурки, кромид, сува пиперка,... и сето тоа подготвено и печено заедно со ТИКВАТА

* Уживајте во неповторливиот вкус на селско месо со тиква!!!

Услови

* Задолжителна е предходна резервација 5 часа однапред на тел. 046/250-005

* Секој може да купи неограничен број на купони

* Купоните важат за во ресторан ОРФЕЈ (не важи за носење)

* Купоните може да се купуваат 18.11.2012, а да се искористат до 02.12.2012 година

Опис

Нашето мото е „Добрата храна ги говори сите јазици !!!“.

Повелете во ресторан ОРФЕЈ кој нуди услуги за групи, подготовка на храна за носење и испорака, послужна услуга, специјалитети, појадок, ручек и вечера, кафе и пијалоци.

Ресторан Орфеј - Охрид на Facebook!


50% попуст на специјалитет СЕЛСКО МЕСО ВО ТИКВА за 4 ОСОБИ во ресторан ОРФЕЈ во вредност од 2000ден. за само 999ден.

Компанија : Ресторан ОРФЕЈ

Адреса : ул. Партизанска - Охридати цц1 Охрид

Град : Охрид

http://goo.gl/UNSpD